← Back to all powerbanks
Belkin BOOSTCHARGE Plus 10K
Specifications
| Brand | Belkin |
| Model | BOOSTCHARGE Plus 10K |
| Capacity | 10000 mAh |
| Max Output | 23.00W |
| Battery Type | Li-Ion |
| Shape | other |
| Flashlight | ✗ |
| Solar Panel | ✗ |
| Passthrough Charging | ✓ |
| Power Delivery | ✓ |
| Quick Charging | ✗ |
| Wireless Charging | ✗ |