← Back to all powerbanks
ALOGIC R20KPB165W
Specifications
| Brand | ALOGIC |
| Model | R20KPB165W |
| Capacity | 20000 mAh |
| Max Output | 165.00W |
| Battery Type | |
| Shape | other |
| Flashlight | ✗ |
| Solar Panel | ✗ |
| Passthrough Charging | ✗ |
| Power Delivery | ✓ |
| Quick Charging | ✗ |
| Wireless Charging | ✗ |
Available Offers
| Store | Price | Condition | Stock | |
|---|---|---|---|---|
|
GamingKit
|
£54.38 incl. VAT | new | Out of Stock | Buy |
Prices last updated: May 02, 2026
Specifications are for reference only. Please verify details on the retailer's website before purchasing.