← Back to all powerbanks
ALOGIC R20KPB130W
Specifications
| Brand | ALOGIC |
| Model | R20KPB130W |
| Capacity | 20000 mAh |
| Max Output | 130.00W |
| Battery Type | |
| Shape | brick |
| Flashlight | ✗ |
| Solar Panel | ✗ |
| Passthrough Charging | ✗ |
| Power Delivery | ✓ |
| Quick Charging | ✓ |
| Wireless Charging | ✗ |